Verhittingstunnel (Flash Off Machine) - PDM1300B
Kort beskrywing:
  • Produkbesonderhede
    Toepassing
    Voordele
    Hoekom
    Hoe
    Gereelde vrae
    Produk-etikette
    Vervoerstelsel
    1.2 Voerspoed word deur die omsetter aangepas.
    1.3 Geslote tonnel kan meer energie bespaar.
    1.4 Sy-ingang maak die werk geriefliker.
    2. Lugsiklusstelsel
    2.2 Luguitlaat sal die afvalgas betyds ontlucht.
    3. Verhittingstelsel
    3.1 IR-lampe is in die tonnel toegerus.
    4. TegniesPparameter:
    Model PDM1300A PDM1300B
    Maks. verwerkingswydte 1300mm 1300mm
    Maks. verwerkingsdikte 120mm 120mm
    Voerspoed 0~15m/min 0~15m/min
    Totale krag 9.8 kW 17.03 kW
    Figuurdimensie 6000*1870*1600mm 12000*1870*1600mm
    gewig 1500 kg 3200 kg
  • Vorige:
  • Volgende:
  • Toepassings vir outomatiese spuitbedekkingstelsels
     Verhoogde of geboë panele  Plat en verhoogde deure  Binne- en buitemeubels
     Trappe  Vensters  Slaapkamers
    Trappe Vensters Slaapkamers
     Binnebedekkings  Voorverfblad  Geraasversperrings
     Plat plate vir buitemuurbedekking  Opgeskorte plafonne  Metaal
    Plat plate vir buitemuurbedekking Opgeskorte plafonne Metaalplate en -panele
    Doeltreffende bedekkingstelsels vir omtrent enige industriële bedekkingstoepassing
     Metaalplate en -panele  Plastiek  Metaal
    Hout en houtgebaseerde materiale Plastiek Metaal
    Spuitmedia-lak Ander spuitmedia Variante van spuitpistool
    • 1K lak
    • 2K lak
    • Watergebaseerde bedekkings
    • Oplosmiddellakke
    • UV-uithardende vernis
    • Kombinasies van lakke
    • Beits
    • Nanobedekking
    • Krasbestande laag
    • Korrosiebeskerming
    • Sol Gel
    • Kleefmiddeltoepassings
    • Lug
    • Lugmengsel
    • Lugloos
    • Elektrostatika
    Gevallestudie van die spuitmasjien
    Voordele van die gebruik van 'nPANEEL OUTOMATIESE SKILDERMASJIEN
    Spoed en Produktiwiteit
    Konsekwente Bedekking
    Toeganklik en maklik om te gebruik
    Spuitmasjien of handmatige spuit?
    Belê in 'nPANEEL OUTOMATIESE SKILDERMASJIENVandag
    Hoe outomatiese afwerking jou besigheid geld sal bespaar?
    spritzen_fs_2560x775-3200x969
    Wat is outomatiese afwerking?
    Waarom outomatiese afwerkingstoerusting koop?
    Kwaliteit tel
    Vandag se arbeidsmark is moeilik
    Verhoogde Produksie
    Spuitmasjien-afgewerkte kombuiskaste 75% vinniger as handmatige bespuiting.